PromocjeSetki produktów w promocyjnych cenach! Unity, Autoklawy, Kompresory, Końcówki, Wiertła, Wypełnienia! Sprawdź Nasze Promocje!

Wiertła diamentowe - płomyki/jajka Liczba produktów: 0

W kategorii wiertła diamentowe płomyki oferujemy narzędzia stworzone z myślą o precyzyjnej pracy stomatologicznej. Te wiertła, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz diamentu przemysłowego zapewniają maksymalną ostrość i są idealne do różnorodnych zabiegów. Dzięki unikalnemu kształtowi płomyk, nasze wiertła umożliwiają dokładne i delikatne opracowywanie tkanek zębów z minimalnymi wibracjami, co zwiększa komfort pacjenta i ułatwia pracę stomatologom. W tej kategorii znajdziesz wiertła, które są nie tylko wydajne, ale także wielokrotnego użytku, co czyni je ekonomicznym wyborem dla każdego gabinetu.

Kategorie
Filtruj
Brak produktów do wyświetlenia

Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź status profesjonalisty.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych, a w szczególności osób wykonujących zawód medyczny, osób zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi, a także ich współpracownikom oraz pracownikom. Strona zawiera komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś profesjonalistą w dziedzinie wyrobów medycznych.