PromocjeSetki produktów w promocyjnych cenach! Unity, Autoklawy, Kompresory, Końcówki, Wiertła, Wypełnienia! Sprawdź Nasze Promocje!

O nas

Sklep internetowy www.medistom.pl to miejsce, w którym znajdą Państwo pełen asortyment wyposażenia do gabinetów stomatologicznych.

Nasza oferta obejmuje wszystko, co potrzebne do prowadzenia działalności stomatologicznej – od sprzętu medycznego, przez meble, po akcesoria i materiały eksploatacyjne.
W naszym sklepie znajdą Państwo najwyższej jakości produkty renomowanych marek. Oferujemy szeroki wybór foteli stomatologicznych, lamp, kompresorów, luster oraz wielu innych urządzeń niezbędnych w codziennej pracy stomatologa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www.medistom.pl oraz do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego wyposażenia dla Państwa gabinetu.

Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź status profesjonalisty.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych, a w szczególności osób wykonujących zawód medyczny, osób zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi, a także ich współpracownikom oraz pracownikom. Strona zawiera komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś profesjonalistą w dziedzinie wyrobów medycznych.