PromocjeSetki produktów w promocyjnych cenach! Unity, Autoklawy, Kompresory, Końcówki, Wiertła, Wypełnienia! Sprawdź Nasze Promocje!

Silikonowa gumka do polerowania kompozytu i metalu Ar106F; 10 szt.

Symbol: Ar106F
Dostępność: 11 opk.
45.10
4.51/szt
opk.
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
9.99
  • Odbiór osobisty 0
  • Paczkomaty InPost 9.99
  • Kurier Inpost 14.99
  • Kurier InPost (Pobranie) 19.99

Silikonowa gumka do polerowania kompozytu i metalu Ar106F ; 10szt

 

Silikonowe gumki do polerowania kompozytu i metalu to narzędzia stosowane w stomatologii do wykańczania i polerowania  różnych materiałów stomatologicznych, takich jak kompozyty i metalowe powierzchnie. Gumki te są wykonane z elastycznego materiału silikonowego, który jest miękki i delikatny dla tkanek jamy ustnej.

 Silikonowe gumki do polerowania kompozytu i metalu są niezwykle przydatnym narzędziem w stomatologii, ponieważ umożliwiają uzyskanie wyjątkowo gładkiej i estetycznej powierzchni na różnych materiałach używanych w stomatologii. Są łatwe w użyciu i zapewniają precyzyjną kontrolę podczas polerowania.

 

Specyfikacja techniczna:
Kształt: odwrócony stożek 
Kolor: jasnoszary
Grubość ziarna: drobnoziarnista
Rozmiar główki: 0.7mm
Typ mocowania: kątnica
Ilość w opakowaniu: 10 szt.
Dostępne rozmiary: 0.3mm, 0.5mm, 1.0mm, 0.7mm, 1.1mm


Wysokiej jakości silikonowe polerki stomatologiczne wykonane z materiału silikonowego z dodatkiem materiału ściernego , które są idealnym narzędziem do wykańczania i polerowania różnych powierzchni zębów, w tym porcelany, ceramiki, szkliwa zębów akrylowych i naturalnych zębów.

Parametry:

191221

652.204.030.514.070

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie:

Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź status profesjonalisty.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych, a w szczególności osób wykonujących zawód medyczny, osób zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi, a także ich współpracownikom oraz pracownikom. Strona zawiera komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś profesjonalistą w dziedzinie wyrobów medycznych.