• Piaskarka Prophy-Mate neo BA-P, NSK

3500.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 0
Dostępność 3 szt.

Lekka, ergonomiczna piaskarka do usuwania przebarwień na szybkozłączkę Bien-Air

Kompaktowa, lekka, prosta w obsłudze i konserwacji. Dzięki oryginalnym bliźniaczym dyszom NSK osiągana jest większa moc polerowania. Dzięki silnemu strumieniowi czas czyszczenia jest znacznie skrócony, Optymalna długość, kąt oraz zakrzywienie dyszy kierują strumień proszku do każdego fragmentu powierzchni czyszczonych zębów, a dobrze przemyślane wyważenie umożliwia łatwą obsługę. Kształt pokrywki minimalizuje osadzanie się na jej powierzchni proszku czyszczącego.

Dwie różne końcówki dyszy piaskarki (o kątach zakrzywienia 60° oraz 80°)zapewniają precyzyjny i łatwy dostęp do powierzchni czyszczonych zębów. Dysza 60° sprawdza się szczególnie dobrze w obszarze zębów trzonowych i powierzchni okluzyjnej, a dysza 80° w zębach przednich. Złącze z możliwością obrotu o 360o przy końcówce oraz dyszy, płynnie reaguje na  na drobne ruchy opuszkami palców, umożliwiając bezproblemową regulacją kąta dyszy. 

Piaskarkę łatwo jest zdemontować. Proste jest również jej mycie i konserwacja, którą ułatwiają zawarte w zestawie - szczoteczka i wycior. Po demontażu pokrywki pojemnika na proszek, piaskarkę można sterylizować w temperaturze 135°C.

 

Zestaw zawiera:

piaskarkę Prophy-Mate neo na złącze Bien-Air

dysza z dwiema wymiennymi końcówkami dyszy pod kątem 60° i 80°

saszetki FLASH PEARL - 5 szt. / 15 g

klucz do wymiany dysz roboczych

zestaw konserwująco-czyszczący

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź status profesjonalisty.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych, a w szczególności osób wykonujących zawód medyczny, osób zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi, a także ich współpracownikom oraz pracownikom. Strona zawiera komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś profesjonalistą w dziedzinie wyrobów medycznych.