• Piaskarka Perio-Mate B2-P, NSK

3500.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 0
Dostępność 3 szt.

Piaskarka do czyszczenia kieszonek przyzębnych i implantów.

Perio-Mate w wersji na rękaw Borden (B2)

Ultradrobny strumień wody i proszek na bazie glicyny łączą się, aby delikatnie usunąć biofilm z pojedynczego zęba w zaledwie 20 sekund. Nowatorski projekt końcówki oraz elastyczna nasadka nakładana na końcówkę dyszy pozwalają uniknąć urazów tkanek miękkich oraz powierzchni korzeni.

Wygodny pierścień kontroli proszku sprawia, że korekta przepływu proszku jest prosta i intuicyjna, możliwość zatrzymania przepływu w razie potrzeby sprawia, że zabieg może odbywać się w sposób ciągły i bez przerw. Dyszę piaskarki można płynnie obrócić o 360°, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz dostęp do wszystkich obszarów. Również rękojeść można można łatwo obracać opuszkami palców, nawet podczas wykonywania złożonych operacji. 

Jednorazową, elastyczna i półprzezroczysta nasadka, gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu i dobrą widoczność pola zabiegowego oraz delikatną pracę przyjazną dziąsłom.  Wąska końcówka ma odpowiedni stopień elastyczności, aby gładko przechodzić po powierzchni zębów do kieszonek, nie powodując dyskomfortu pacjenta. 

Wszystkie komponenty piaskarki można zdemontować w celu sterylizacji i konserwacji. Zastosowanie unikalnej dyszy wylotowej powietrza pomaga uniknąć zatorów.

 

Zestaw zawiera:

  • piaskarkę Perio-Mate na rękaw Borden (B2)
  • nasadka na końcówkę dyszy (40 sztuk)
  • zestaw do czyszczenia i konserwacji
  • proszek czyszczący Perio-Mate (160 g)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź status profesjonalisty.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych, a w szczególności osób wykonujących zawód medyczny, osób zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi, a także ich współpracownikom oraz pracownikom. Strona zawiera komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś profesjonalistą w dziedzinie wyrobów medycznych.