• MELAG Vacuklav 40B+ Evolution, MELAG

25000.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 4 szt.

MELAG Vacuklav 40B+ Evolution to doskonałe urządzenie do sterylizacji narzędzi dla klinik, które potrzebują szybkiego i skutecznego rozwiązania. Urządzenie pozwala na sterylizowanie opakowanych narzędzi w 20 minut w krótkim programie B oraz nieopakowanych w 10 minut, wraz z wstępną próżnią i suszeniem. Unikalna technologia suszenia DRYtelligence pozwala na skrócenie cyklu sterylizacji oraz oszczędza zasoby, a algorytmy automatycznie dostosowują czas suszenia do każdego wsadu.

 

Ekran dotykowy umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę autoklawu, a funkcja zwolnienia wsadu zapewnia dodatkowe zabezpieczenie i identyfikację narzędzi bez dodatkowych kosztów. Urządzenie jest wyposażone w wirnikową pompę próżniową chłodzoną wodą, co gwarantuje wytrzymałość i niezawodność. MELAG Vacuklav 40B+ Evolution to innowacyjne i praktyczne rozwiązanie dla klinik, które potrzebują szybkiej i skutecznej sterylizacji narzędzi.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź status profesjonalisty.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych, a w szczególności osób wykonujących zawód medyczny, osób zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi, a także ich współpracownikom oraz pracownikom. Strona zawiera komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś profesjonalistą w dziedzinie wyrobów medycznych.