• MELAG MELAtherm 10, MELAG

37000.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 4 szt.

MELAtherm 10 to innowacyjne urządzenie myjąco-dezynfekujące, które spełnia normę EN 15883, idealne do czyszczenia i dezynfekcji narzędzi wielokrotnego użytku. Dzięki funkcjom takim jak monitorowanie rotacji spryskiwaczy, ciśnienia natrysku oraz filtrów, urządzenie zapobiega problemom związanym z niewłaściwą obsługą.

 

MELAtherm 10 jest zaprojektowany w taki sposób, aby bezproblemowo zmieścić się pod standardowym blatem o szerokości 60 cm, ale może również stać wolno w pomieszczeniu, dzięki pokrywie ze stali. Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca na składowanie rzeczy, istnieje możliwość zamówienia dodatkowej szafki, na której można umieścić urządzenie. To rozwiązanie nie tylko generuje dodatkową przestrzeń, ale także umożliwia ergonomiczną pracę i zapobiega konieczności schylania się.

 

MELAtherm 10 posiada kosz z iniektorem lub bez niego. Do iniektora można podłączyć do 11 instrumentów wgłębionych, takich jak ssaki, kątnice lub prostnice. Dzięki temu urządzenie jest bardzo funkcjonalne i pozwala na skuteczne czyszczenie różnego rodzaju narzędzi medycznych. Wszystkie te cechy sprawiają, że MELAtherm 10 to doskonały wybór dla każdej placówki medycznej, która potrzebuje profesjonalnego sprzętu do reprocesowania narzędzi wielokrotnego użytku.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź status profesjonalisty.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych, a w szczególności osób wykonujących zawód medyczny, osób zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi, a także ich współpracownikom oraz pracownikom. Strona zawiera komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś profesjonalistą w dziedzinie wyrobów medycznych.