• Prostnica chirurgiczna na mikrosilnik Ti-Max X-SG65L, NSK

3250.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 0
Dostępność 4 szt.

Prostnica chirurgiczna Ti-Max X-SG65L z podświetleniem posiada tytanową konstrukcję pokrytą powłoką DURACOAT zapewniającą długowieczność i bezpieczeństwo chwytu. Światłowody wykonane ze szkła komórkowego zapewniają znakomitą jakość światła i są odporne na wielokrotną sterylizację.

Opatentowany przez NSK system czystej główki, automatycznie zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza główki, przedłużając tym samym trwałość rotora. Ti-Max X-SG65L posiada zewnętrzne chłodzenie.

Prostnica posiada bezpośredni napęd 1:1, maksymalną prędkość obrotową to 40.000 minˉ¹, do stosowania z wiertłami i frezami chirurgicznymi z trzonkiem HP ø 2,35.

Specyfikacja techniczna

długość gwarancji 12 miesięcy
max. prędkość obrotowa 40.000
światło tak
klasa Special
złącze ISO
korpus tytanowy
powłoka DURACOAT
światłowód ze szkła komórkowego tak
system czystej główki tak
spray wodny zewnętrzne
ergonomiczny uchwyt tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź status profesjonalisty.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych, a w szczególności osób wykonujących zawód medyczny, osób zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi, a także ich współpracownikom oraz pracownikom. Strona zawiera komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś profesjonalistą w dziedzinie wyrobów medycznych.