• Kątnica chirurgiczna na mikrosilnik Ti-Max X-SG20L, NSK

4000.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier InPost (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 0
Dostępność 4 szt.

Kątnica chirurgiczna na mikrosilnik  Ti-Max X-SG20L ze skróconym korpusem, redukcją 20:1 i podświetleniem zapewnia największy komfort nawet podczas wydłużonych zabiegów chirurgicznych. Posiada lekką, tytanową konstrukcję pokrytą powłoką DURACOAT zapewniającą długowieczność i bezpieczeństwo chwytu.

Światłowody wykonane ze szkła komórkowego zapewniają znakomitą jakość światła i są odporne na wielokrotną sterylizację.  Maksymalny moment obrotowy w tym modelu wynosi 80Ncm, maksymalna prędkość obrotowa 2.000 minˉ¹. Współpracuje z wiertłami chirurgicznymi o ø 2.35, maksymalna długość wiertła to 36 mm.

Posiada podwójny system uszczelnień niezawodnie zapobiegający przedostawaniu się krwi i płynów ustrojowych do głowicy instrumentu, gwarantuje to długowieczność instrumentów.

Chłodzenie wewnętrzne i zewnętrzne (Kirchner-Meyer) maksymalizuje efekt chłodzenia. Obie dysze płuczące można całkowicie autoklawować, w zestawie znajduje się rozdzielacz typu Y. 

 

Specyfikacja techniczna

zwalniająca tak 20:1
długość gwarancji 12 miesięcy
max. prędkość obrotowa 2.000
światło tak
klasa Special
złącze ISO
główka standard
korpus tytanowy
powłoka DURACOAT
światłowód ze szkła komórkowego tak
spray wodny wewnętrzny i zewnętrzny
przycisk wymiany wiertła tak
ergonomiczny uchwyt tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Potwierdź status profesjonalisty.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych, a w szczególności osób wykonujących zawód medyczny, osób zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi, a także ich współpracownikom oraz pracownikom. Strona zawiera komunikaty reklamowe wyrobów przeznaczonych do używania przez użytkowników innych niż laicy.

Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś profesjonalistą w dziedzinie wyrobów medycznych.